En İyi Muhafazakar Oteller Hangileri?

En İyi Muhafazakar Oteller Hangileri?

11 January 2016 16:48


Muhafazakar tatil yapmak isteyenler için çok geniş bir tavsiye listesine sahip olduğunu söylememiz çok zor. Genel itibariyle ülkemizdeki oteller klasik mantıkta hizmet ediyor. Fakat; yine de ülkemizde islami tatil otelleri bulunmaktadır. Bu otelleri detaylıca araştırdık ve aşağıdaki kısımda sizler için önemli bir anket oluşturduk. Bu anket sayesinde hangi otellerin “muhafazakar” kapsamında daha iyi olduğunu anket aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

İslami Tatil Otelleri Anketi

Sizde aşağıdaki ankete katılabilir ve daha önce oy kullanan tatilcilerin hangi otele oy verdiklerini görebilirsiniz.

Tesettürlü tatil yapmak isteyenler için en iyi muhafazakar oteli sizce hangisidir? Hangi oteli tavsiye edersiniz?

Sonuclari Simdi Ogrenin

Loading ... Loading …

Ankette Yer Alan 2 Otel İncelemesi

Şah inn ParadiseŞah İn Paradise Hotel

http://www.otel.name.tr/sah-inn-paradise/

9 adet havuzu, 167 bin metrekarelik alanıyla Şah inn Paradise önemli islami otellerden birisidir. Alternatif tatilde Şah inn Paradise önemli tercihlerden birisi olarak görünüyor. Ailenizle beraber güzel bir tatil geçirme fısatı edinebilirsiniz

 

 

Nurla Beach HotelNurla Beach Hotel

http://www.otel.name.tr/nurla-beach-hotel/

71 odası ile  Nurla Beach Hotel, Bodrum’da misafirlerini bekliyor. 10bin metre karelik bir alana sahip olan otelin, otel içi sistemi Türk aile anlayışına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bay – Bayan ayrı havuzlarıyla muhafazakar tatil arayışında olanlar için en iyi ortamlardan birisini sunuyor. Nurla BeachBodrum ile tatilinizi yapabilirsiniz.

 

Tesettürlü Tatil Nedir?

Alkolsüz ve bay – bayan havuzlarının ayrı olduğu oteller için genel olarak Tesettürlü Tatil veya Muhafazakar Oteller olarak lansa edilmektedir. Oteller genelde Türk aile tatil anlayışına göre tasarlanmış ve bu ölçüde hazırlanmıştır. Bir otelin muhafazakar tatil kapsamında olabilmesi için alkolün kesinlikle olmaması ve havuzların ise ayrı olması gerekir.


Düşünceler Vadisi

CAPTCHA