Rehberimizde ki Anketler Hakkında

Rehberimizde ki Anketler Hakkında

08 August 2013 03:14


Rehberimizi sık kullananların farkettikleri yeni bir özellik devreye girdik. Artık bazı firmalar altında o bölgedeki faaliyet alanında hizmet veren firmalar arasında anket oluşturduk. İlerde oluşturacağım “Gezi Rehberi” kısmı için kullanıcıların beğenilerini baz alarak çalışma yapma düşüncesindeyiz. Örneğin Kdz. Ereğli Tatil Rehberi isminde oluşturacağım gezi rehberinde, Kdz. Ereğli’ye geziye gidenler için daha önceki anket verilerinden yararlanarak cafelerinden emlakcısına, restaruantından otobüs firmasına liste sunarak zamandan kazanmasını hemde Kdz. Ereğli’de en iyi hizmetten yararlanmasını sağlayacağız.

Örneğin; Kdz. Ereğli’de bulunan emlak firmaları için küçük bir anket yer almaktadır. Siz kalitesine güvendiğiniz emlak firmasına oy vererek, Kdz. Ereğli’ye yeni gelmiş ve hangi emlak firmasından yararlanması gerektiğini düşünen kişiye yardımcı olacaksınız. Kdz. Ereğli emlak firmaları için yandaki bağlantıyı takip ederek bakarabilirsiniz. 

Bu şekilde zamanla Türkiye içerisindeki tüm şehirleri ve önemli ilçeleri tamamladıktan sonra elimizde eşsiz bir arşiv oluşacağına eminiz. Eğer buradaki anketlere kendinizce doğru olduğunu düşündüğünüz firmaya oy verirseniz, daha kaliteli hizmet için bir oy kullanmış olacaksınızdır.

Gezginlere Daha Fazla Nasıl Yardımcı Oluruz Diye Düşünüyoruz

 İnternet’in tüm nimetlerinden yararlanmak için elimizden gelenleri yapmaya devam ediyoruz. Biz uzun süredir turizmin içerisinde başarıyla varlığımızı devam ediyoruz. Otel.name.tr ile bu varlığımızı insanlık için daha yararlı bir çalışma için düşündüğümüz adımı attık. Firma rehberi mantığyla çalışmalarına başladığımız Otel.Name.Tr, her geçen gün farklı eklemelerle tam bir turizm portalı atmosferine girmektedir. Tüm adımlarında ziyaretçilerine tam anlamıyla yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bir kaç lira kazanmak için asla milyonlarca dakikayı çalmayı düşünmedik.

Hedefimiz sitemize gelen kişinin tam olarak istediği neyse kendisine en iyisini sunmaktadır. Aradığı şeyi bulup, en olumlu şekilde yönlendirme zahmetini üstlenmektir. Her ne kadar ismimiz “Otel” bazlı dursada aslında ağırlık noktamız Pansiyon, Apart ve Villa’dır. Konaklama yönlendirmelerinde bu 3 yapıyı sıkça göreceksiniz.

Anketlerimizden Örnek Bir Çalışma

Aksaray’da Hangi Öğrenci YurdunuTavsiye Edersiniz?

Sonuclari Simdi Ogrenin

Loading ... Loading …

Yukarıda göründüğü gibi anketler sade ve aranılan içeriği vererek istenilen noktaya ulaştırmaya çalışmaktadır. Sistem şu an arzuladığımız noktada bize yardımcı olmaktadır. İleride daha fazla geliştirilmesi gerekirse bu noktada çalışmalarımızın olacağına eminiz. Eğer sizde anketler hususunda güzel bir düşünceniz varsa iletişim kısımından bizlere iletebilirsiniz.

1 Kişi Düşüncesini Yazmış

  1. Barış A. diyor ki:
    Posted 12 Ağustos 2013 at 02:20 | Permalink

    Muhteşem!! Ciddi anlamda firma rehberleri arasında kesinlikle güzel bir uygulama olmuş. Ama firmalar eğer kabul etmezse ne olacak??


Düşünceler Vadisi

CAPTCHA