Latest Articles & News

Article Categories

Devasal Kampanyalar

Otel.name.tr otel ve turizm rehberi sitemizde ekli olan üye firmalarımıza ait devasal kampanyalardan bahsettiğimiz kısımdır. Burada üye firmalarımızın yapmış oldukları ve ilginizi çekeceğini düşündüğümüz büyük kampanyaları paylaşmaktayız.

Diğer Tüm Konular

Diğer kategorilerde kendine yer bulamayan diğer tüm makalelerimizi buradan sizlere ulaşmaktadır. Genel olarak bir biriyle alakasız yazı serilerini bu kısımdan görmeniz mümkün olacaktır.

Firmalara Öneriler

Turizm firmaları için hem sitemiz hemde diğer konularda "Haber" mantığıyla çalışan öneriler yer almaktadır. Örneğin oteller için "havlu nereden tedarik" edilir gibi. Veya, Booking.com 'a nasıl otelinizi ekleyebileceksinz gibi konulardır.

Fotoğraf Albümü

Turizmle alakalı fotoğrafları sizler için burada paylaştık. Aşağıdaki kategori listesinden gezmek istediğiniz fotoğraf konularını seçebilirsiniz. Fotoğraflarımızın önemli bir kısmını Facebook üzerinden temin ettik. Aynı zamanda kendi fotoğraflarımızıda albümlerimiz aracılığyla sitemize ekledik. Sizler için daha detaylı bir arşiv oluşturmayada çalışıyoruz.

Önemli Gelişmeler

Ziyaretçilerimizin bilgilenmesi amacıyla her türlü paylaşımları yaptığımız kategoridir. Örneğin; "Kyk Sonuçları Açıklandı" gibi benzeri konular bu kategoride yer almaktadır. Haber bazlı önemli gelişmelerin her türlüsü yine bu kategorimizde yer almaktadır.

Şehir Planları

Gezginler için şehir planlarını burada paylaşmayı amaçlıyoruz. Şehir planı olarak yapacağımız paylaşımlar asla "Hartia" değildir. Eğer belediyeler tarafından yapıldıysa gezilecek yerler haritası olmasına gayret edeceğiz.

Sitemiz Hakkında

Sitemiz Otel.name.tr hakkındaki önemli gelişmelerimizi buradaki kısımda paylaşmaktayız. Genel olarak sitemizdeki gelişmelerle ilgili konulardır. Yine sizden gelen öneriler neticesinde yapmış olduğumuz duyurularda bu kısımda yer almaktadır.

Turizm Anketleri

Gezginlere özel bu kategorimizde gezmekte olduğunuz şehirler hakkında ne nedir gibi, anket serisi yer almaktadır. Ulusal ve yerel bir çok firma bu kategoride anketler aracılığıyla küçük bir listelenme yaşamaktadır. Kuşkusuz Otel.name.tr'de ki en önemli kategorimizdir.

Yaşayan Kültürler

Sitemizdeki en dikkat çekici önemli konulardan birisidir. Yaşayan en büyük tarihi eserin yerleşik toplumlar olduğunu düşünmekteyiz. Mesela yeni gezmeye gittiğiniz Aksaray'da en dikkat çekici şey oradaki yerel halkıdır.