Tatil Bak

Tatil Bak

Kısa Açıklama

2001 yılında kurulan şirketimiz turizm alanında Kaen Turizm Seyahat Acentası olarak hizmet vermektedir.

Sitesini Ziyaret Edin Arkadaşlarınla Paylaş
 

Firmanın Detaylı Açıklaması

Teknoloji destekli çalışan ve internet ortamında içinde yüzlerce otel ile yapmış olduğu özel fiyat ve oda garantili anlaşmaları yanında, uçağa, paket turlara, vize ve seyahat hizmetine kadar her türlü seyahat hizmetini veren, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki acentelikleri bulunan A grubu bir seyahat acentesidir. 2006 yılında Kaen Turizm kuruluşu olarak faaliyete başlayan Tatilbak.com, en uygun fiyatları ile birlikte Türk kullanıcılarının ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve yepyeni bir seyahat anlayışı getirmek amacıyla kurulmuştur. 

Siz değerli misafirlerimiz için yaptığımız çalışma ile artık tüm bölgelerdeki oteller direk olarak Tatilbak.com sistemine erişip kendi oda kontenjanlarını, infolarını, fiyatlarını belirlemektedir. Bu esnada yapmış olduğunuz rezervasyonun ödemesi birçok tesisin direk olarak hesabına geçmektedir.Bu yapı ile gerek geçmiş yıllarda ve gerekse yakın zamanda yaşanmış olan büyük tur operatörlerinin içine düşmüş olduğu finansal sıkıntılarını seyahat eden müşterilerine yansıtarak, zor durumda bırakması gibi bir durum ortada kalmamış olacaktır. 

Incoming, Outgoing, Ingoing, Tasarım, Müşteri İlişkileri, Muhasebe ve Finans, Pazarlama, Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları departmanlarımızda çalışan 17 kişilik konusunda uzman ekibimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Tatilbak.com kullanıcıları rezervasyonları sırasında girilen kredi kartı bilgileri özel olarak korunmakta ve yalnızca söz konusu bedelinin tahsil edilmesinde kullanılmaktadır. Sitemizde alınan kredi kartı bilgileri “üye” bilgilerinden ayrı bir yerde tutulmakta ve hiç bir sayfada ne üyenin kendisine ne de başka bir kimseye gösterilmemektedir. Sitemizde yer alan her hizmet için 24 saat anında rezervasyon hizmeti sağlayarak, tasarım ve içerik bakımından tamamen kullanıcı dostu olmak, müşterilerimize rezervasyonlarında hız kazandırmak ve kullanıcılarımıza verdiğimiz her bilginin tam ve eksiksiz olması için büyük bir ekiple çalışmaya devam etmektedir. 

Tüm değerli misafirlerimize iyi tatiller dileriz.

 

Telefon Numarası

+90.382.213 42 56Düşünceler Vadisi

CAPTCHA