Tatil Sepeti

Tatil Sepeti

Kısa Açıklama

2004 yılından bu yana milyonlarca kişiye tatil servisi sunan; sadece 2009 yılında sayısı 8 milyonu aşan ziyaretçilerimize, beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam eden Türkiye’nin en büyük turizm portalına hoş geldiniz!

Sitesini Ziyaret Edin Arkadaşlarınla Paylaş
 

Firmanın Detaylı Açıklaması

Misyonumuz
En geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde bir tatil alışverişi deneyimi sunmak.
Vizyonumuz
İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen, lider turizm markası olmak.
Misyonumuz ve vizyonumuz ışığında tatilin sizler için önemini en iyi bilen ve tatilinizi güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olmak için çok çalışan bir firmayız.
Size neler sunmaktayız?
Tatilsepeti olarak üye firmalarımız Cafe Tur, DLT Tour, Expedia, Golden Bay Tour, Jolly Tur, Kappa Tur, Odeon Tours, Pronto Tour, Setur, Touristica ve VIP Turizm ile en iyi tatili geçirmeniz için çalışıyoruz. Bu doğrultuda size en geniş ve en iyi fiyat garantili;

 • Yurtiçi otellerini
 • Yurtdışı otellerini
 • Yurtiçi turlarını
 • Yurtdışı turlarını
 • Yurtiçi uçak biletlerini
 • Yurtdışı uçak biletlerini

%100 Müşteri Memnuniyetiyle sunmaktayız. 100 kişilik tatil danışmanlarımız yılın 365 günü sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir.

Ortak yönümüz nedir?
Tatil için tüm sene maddi manevi fedakarlıklar yaptığınızı, iş hayatının zorluklarına katlandığınızı ve iyi bir tatili hak ettiğinizi biliyoruz.
Biz de Tatilsepeti olarak, size hak ettiğiniz tatili yaşatmak için çalışıyoruz.Yani kısaca, hem siz hem de biz,‘Hepimiz tatil için çalışıyoruz.’

 Tatil Sepeti Fotoğrafları

[fbalbum url="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.655525871171397.1073742063.116055661785090&type=3"]

Benzer Firmalar

Telefon Numarası

444 44 20


3 Yorumlar

 1. hakan mera diyor ki:
  Posted 17 Ağustos 2012 at 14:53 | Permalink

  Telefonlarini ariyor fakat istedigim seyi bir turlu ogrenemedim. nasil olacak baska numaralari var mii. sponsorluk hakkinda konusccam ben

 2. Mehtap Arslan diyor ki:
  Posted 31 Temmuz 2013 at 02:15 | Permalink

  Bu numaradan ilgili numarayı temin edebilirsiniz.

 3. Mehtap diyor ki:
  Posted 22 Temmuz 2015 at 09:03 | Permalink

  Tatilsepeti mi bir daha asla…. 09.07.2015 tarihinde telefonda Satış Danışmanınız Yahya Esmeray ile görüşerek Club Nimara Beach Resort Yalancı Boğaz / Marmaris otelinden 11.07.2015 – 16.07.2015 tarihleri arasında Herşey Dahil rezervasyon yaptırdım. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sizinle çok uzun yıllardır çalışan biri olarak bu oteli nasıl satışa sunduğunuzu anlamış değilim. İlk gün otel resepsiyonuna gittik odanız hazırlanıyor buyurun yemek yiyin dediler. Restauranta geçtik elemanların üstü leş gibi kirli. Yemekler kokuyor. Hiçbir şey yemeden hemen müşteri hizmetlerinizi aradım. Ben bu otelde kalmak istemediğimi ne yapabileceğimiz konusunu sordum. Bana otelden ayrılmayın lütfen bizden haber bekleyin dediler. Biz eşimle birlikte sizden gelecek haberi beklemeye başladık. Haber gelmeyince tekrar müşteri hizmetleri Yahya Bey ile görüştüm. Bana mutlaka bugün yarın döneceğiz size dediler. Ertesi gün sabah aradığımda Yahya Bey’in maalesef ki izin günü olduğunu öğrenerek tekrar sorunlarımı başka bir arkadaşınıza baştan sona anlatmaya çalıştım. Sizi mutlaka arayacağız diyerek kapattılar.
  Odadaki hüsranım mini barı açınca ortaya çıktı. Odalarda bir damla su yok. Restaurant ile odamızın arasına taksi tutalacak kadar uzak ve ben vertigo hastası olarak ilaç içmek zorundayım. Maalesef ki odadan kalkarak ta restauranta gitmek zorunda kaldım.
  Siz sabah kahvaltısında hiç barbunya pilaki yediniz mi? Valla ilk kez sabah kahvaltısında böyle bir şey görünce şaştık kaldık. Restaurantın içindeki yemekhanenin oradan geçerkenki gelen koku zaten anlatılamaz derecede berbat. Tabaklar derseniz yıkanmamış. Tam bir gün aç kaldık ne yedek ne içtik Nihayet saat 13.30 gibi tarafınızdan bana telefon açıldı. Çıkış yapabileceğim ve istersem paramın hesabıma yatırılacağını yada yeni bir otel araştırılmasına girilebileceği söylendi. Tekrar otel araştırmasına başladık ama maalesef yer bulamadık. Çıkış yaptık.
  Ertesi gün yani ayın 13’ü pazartesi günü tarafınızca aradım ve kulaklarıma inanamadım. Mehtap Hanım oteli beğenmemişsiniz çıkışınızı yapabiliriz dedi. İnanın öylece kalakaldım. Ben dün çıkış yaptım dedim. Peki o zaman dediler. Yarım saat sonra tekrar arandım. Telefonun ucundaki arkadaşınız Mehtap Hanım yeni bir otel araştıralım mı yoksa paranızı iade mi edeyim diye sordu. Eşim ve arkadaşlarım artık beni makaraya sarmaya nasıl bir şirketle çalıştığımı sorgulamaya başladılar.
  Sattığınız bu otel sayesinde tatilim rezil oldu. İnsanların senede bir kere yaptığı tatilde bunları yaşaması çok sıkıntı üzüntü verici.


Düşünceler Vadisi

CAPTCHA